Σε τίτλους :
Αρχική » » Ανακοίνωση του Αντιδημάρχου Δήμου Ξηρομέρου Πανταζή Απόστολου

Ανακοίνωση του Αντιδημάρχου Δήμου Ξηρομέρου Πανταζή Απόστολου

Αναρτήθηκε από Astakos-News στις Σάββατο, 11 Οκτωβρίου 2014, 22:15 | 7 σχόλια

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ο Αντιδήμαρχος του Δήμου Ξηρομέρου Κος Πανταζής Απόστολος δηλώνει ότι χρήματα της αντιμισθίας του ως αντιδήμαρχος θα χρησιμοποιούνται για τις ανάγκες των σχολικών μονάδων του δήμου, για θέματα υγείας και αθλητισμού καθώς επίσης σε κοινωνικούς και φιλανθρωπικούς σκοπούς.

Δηλώνει επίσης ότι θα υπάρχει ενημέρωση των δημοτών για κάθε έργο που θα δημιουργείται από τα χρήματα της αντιμισθίας.
Μοιραστείτε το άρθρο :

+ σχόλια + 7 σχόλια

Ανώνυμος
12 Οκτωβρίου 2014 - 10:04 π.μ.

Γιατί οταν προσφέρουμε ενα δώρο στούς αγαπημένους μας ,
δέν το γράφουμε στο ιντερνέτ ;
Ενώ οταν προσφέρουμε ,το ίδιο δώρο, στην κοινωνία - συνήθως-
το γράφουμε στο ιντερνέτ.
αλύζιος

Ανώνυμος
12 Οκτωβρίου 2014 - 8:12 μ.μ.

afiste ths dorees kai kante kath gia ton topomas

Ανώνυμος
12 Οκτωβρίου 2014 - 11:41 μ.μ.

ti na proto kani ia ton topo mas na valoun pinakides sta fortiga tou dimou pou kikloforun xoris pinakides kai xoris asfalies na fiacsi do dimotiko skolio pou exi plimirisi na katarisoun ta fiatria na valou kadous ia skoupidia na fiacsoun ta sfagia kai to biologiko na fiaksoun ton astako ia na gini enas touristiko xoro na dosi doulea ston polliti na dosoun dorees pitemou kai emena ti ta kanete apo ola afta kai ine liga afta .......ine kai ala pragmata pou den boro kai ute felo na ta grapso edo ..Apostoli ipedi anakinoses ia afto kai ego egrapsa merika pragmata ia na exete ipopsimo ti xriazete o Astakos......

Ανώνυμος
15 Οκτωβρίου 2014 - 6:52 π.μ.

Εκφράζω την βεβαιότητα, ό,τι ο Δάσκαλος ενός οποιουδήποτε Σχολείου, θα προτιμήσει να κάνει το μάθημά του στα παιδιά , με ένα απλό πίνακα και κιμωλίες ,παρά να παραλάβει δημοσιευμένα δώρα που ,ενδεχομένως, υποκρύπτουν σκοπιμότητα και ακόμα χειρότερα είναι, όταν ο δωρητής ή ο χορηγός , θέτει και όρους στό Δάσκαλο , προσβάλλοντας ετσι την αξιοπρέπεια του Δασκάλου και του Σχολείου.
αλύζιος

Ανώνυμος
15 Οκτωβρίου 2014 - 9:46 μ.μ.

pistebo pos antropotita exi anagi apo ilikrinia afiste tis mpourdes kai tis dorees.O Astakos to mono pou xriazete ine dio pragmata....1 na gini to biologiko iati den mporoume na kanoume tis bltes kai na apolanbanoume tis orees mirodies pou erxote apo padou....2 katariotita ....o monos pou aksize itan o kirios STAIKOS PANAIOTIS ia mia tetraitia frontize tapanta foties katariotita.............

Ανώνυμος
22 Οκτωβρίου 2014 - 2:55 μ.μ.

Να φταιξετε μαρινααα....και οι υπονόμοι να μν πεφτον στη θαλασσα

Ανώνυμος
25 Οκτωβρίου 2014 - 8:45 π.μ.

kirie pantazis kita prota na kanis komando sto neaftosou kai meta stous alous......anakinosete pragmata pou kan den ediaferete kanis o politis exi anagi apo PROTA O POLITIS afto pou psifisane kai oxi apo anakinosis kai psemata..telika o kirios galounis den prolave na ine kala dimarxo kai takane ola skata...Me afto ton ritmo pou pate den sas vlepo kai polli kala ....prospatiste na dosete ligi katanoisi safto pou ipate kai afiste tis malakies .dorees kai dorees kita girosou pou iparxi toso psema kai koroidia pes kai kamia altia ta exis perisoteri storgi apo ton politi kai oxi apo aftous pou se exoun xlomisi sto psema....kai i dorees kanta eki pou prepi an pragmatika felis ....

Δημοσίευση σχολίου

Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.