Σε τίτλους :
Αρχική » » Αγρίνιο: Τα αποτελέσματα του 5ου Λαϊκού Αγώνα Δρόμου «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ»

Αγρίνιο: Τα αποτελέσματα του 5ου Λαϊκού Αγώνα Δρόμου «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ»

Αναρτήθηκε από Astakos-News στις Παρασκευή, 15 Μαΐου 2015, 20:12 | 0 σχόλια

Τα αποτελέσματα του 5ου Λαϊκού Αγώνα Δρόμου «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ» που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 26 Απριλίου στο Αγρίνιο.









5ος ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ» 8 χλμ.
Κυριακή 26 Απριλίου 2015 Ώρα 11:00΄

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ
1ος
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
AGR RUN TEAM
1997
28.25΄΄
2ος
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
AGR RUN TEAM.
2002
29.38΄΄
3ος
ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
1982
29.51΄΄


ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ
1ος
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ Νίκη
ΣΔΥ ΑΓΡΙΝ.
1982
34.46’’
2ος
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Βασιλική
Γ.Α ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2001
36.38’’
3ος
ΖΩΝΑΡΑ Άννα
AGR RUN TEAM.
1971
37.05’’


ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

Α) ΠΡΩΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ (Εν ενεργεία εκτός γενικής κατάταξης)
ΚΑΡΑΓΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34.31
1967
AGR RUNNING TEAM

Β) ΠΡΩΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ(Εν ενεργεία εκτός γενικής κατάταξης)







 
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ
ΕΤΟΣ ΓΕΝ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ή
ΣΧΟΛΕΙΟ

  1.  
46
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
28.25
1997
AGR RUNNING TEAM

  1.  
47
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29.38
2002
AGR RUNNING TEAM

  1.  
62
ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29.51
1982
Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

  1.  
39
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
30.08
1970
AGR RUNNING TEAM

  1.  
35
ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
31.55
1967
AGR RUNNING TEAM

  1.  
43
ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
32.13
1966
AGR RUNNING TEAM

  1.  
4
ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
32.19
1975
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
138
ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΜΗΧΑΙΛ
33.02
1985
Σ.Δ.Υ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

  1.  
109
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
33.27
1968
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
6
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
34.05
1969
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
105
ΚΟΥΓΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
34.13
1982
Σ.Δ.Υ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1.  
34
ΚΑΡΑΓΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34.31
1967
AGR RUNNING TEAM

  1.  
30
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ
34.46
1982
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
24
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
34.46
1963
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
44
ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
34.54
1972
AGR RUNNING TEAM

  1.  
103
ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35.03
1988
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
14
ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
35.11
1960
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
22
ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
35.18
1961
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
102
ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
35.26
1984
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
110
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35.47
1998
Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

  1.  
95
ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
35.58
1966
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
135
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
35.58
1983
Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  1.  
153
ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36.03
1980
LEPANTO

  1.  
11
ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36.38
1974
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
12
ΚΥΡΙΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
36.38
1965
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
155
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
36.38
2001
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
75
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36.40
1990
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
119
ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
36.46
1983
Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

  1.  
33
ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ
37.05
1971
AGR RUNNING TEAM

  1.  
128
ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΡΤΙΛ
37.27
1994
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
18
ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
37,36
1976
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
139
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
37.40
1953
Σ.Δ.Υ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

  1.  
66
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
37.50
1972
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
5
ΔΡΟΣΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
37.50
1966
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
38
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38.03
1988
AGR RUNNING TEAM

  1.  
31
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
38.03
1995
AGR RUNNING TEAM

  1.  
154
ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38.10
1984
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
1
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38.17
1969
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
131
ΞΟΥΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
38.18
1976
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
165
ΑΜΟΡΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
38.19
1982
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
85
ΜΕΡΤΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38.22
1998
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
140
ΦΑΣΟΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
38.39
1990
Σ.Δ.Υ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

  1.  
146
ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
38.39
2001
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
7
ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
38.39
1967
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
166
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
38.39
1955
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
32
ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
35.53
1971
AGR RUNNING TEAM

  1.  
159
ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
39.00
1995
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
97
ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
39.05
1969
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
98
ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
39.06
1969
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
115
ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
39.07
1963
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
104
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
39.33
1988
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
144
ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
39.43
1988
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
175
ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
39.43
1967
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
26
ΤΣΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
39.54
1970
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
112
ΖΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
40.04
1984
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
113
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
40.04
1984
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
68
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
40.04
1966
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
63
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
40.19
1984
Σ.Δ.Υ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

  1.  
20
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
40.30
1969
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
28
ΧΑΜΠΕΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
40.35
1972
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
17
ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
40.35
1964
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
145
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
40.40
1984
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
132
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
41.05
1956
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
124
ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41.39
1972
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
147
ΚΛΕΦΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΔΙΔ
41.50
1960
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
48
ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ
41.53
1980
AGR RUNNING TEAM

  1.  
21
ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
42.47
1950
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
89
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
42.47
1997
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
82
ΘΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
42.47
1985
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
122
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
42.50
1976
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
70
ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
42.56
1976
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
19
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
43.02
1956
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
92
ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
43.12
1973
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
40
ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
43.16
1977
AGR RUNNING TEAM

  1.  
61
ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
43.39
1990
80ΟΣ ΛΟΧΟΣ ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΩΝ

  1.  
8
ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43.39
1963
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
67
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
43.48
1967
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
133
ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
43.48
1959
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
58
ΤΖΟΒΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43.56
1999
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

  1.  
160
ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
43.59
1980
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
49
ΦΟΥΚΑ ΑΓΑΘΗ
44.01
1999
AGR RUNNING TEAM

  1.  
84
ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
44.03
1986
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

  1.  
79
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
44.03
1987
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
169
ΤΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
44.10
1966
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
152
ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44.16
1969
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

  1.  
137
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
44.16
1974
ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚWONDO

  1.  
36
ΚΟΚΟΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
44.31
1971
AGR RUNNING TEAM

  1.  
111
ΣΩΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
44.41
1976
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
136
ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
45.00
1982
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
78
ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
45.10
1977
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
108
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
45.17
1975
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
56
ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
45.35
2002
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

  1.  
117
ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
45.40
1973
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
25
ΠΙΣΣΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
45.50
1970
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
27
ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
45.50
1959
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
114
ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46.00
1939
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
134
ΖΟΧΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46.46
1989
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
174
ΚΑΤΣΙΟΥΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
47.05
1997
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
91
ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
47.10
2002
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
118
ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
47.53
1972
AGR RUNNING TEAM

  1.  
76
ΡΟΥΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
49.00
1999
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
123
ΚΡΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49.00
2000
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
74
ΝΑΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
49.30
1967
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
120
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
49.30
1963
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
143
ΜΠΡΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49.30
1979
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
71
ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
49.30
1963
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
88
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
49.30
2003
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
171
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ
49.40
1971
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
126
ΔΕΡΤΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
49.40
1973
AGR RUNNING TEAM

  1.  
90
ΜΠΕΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
49.45
2004
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
69
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
49.50
1973
ΑΠΟΣΠ 132 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ ΜΑΧΗΣ

  1.  
99
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
49.50
1960
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
100
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
49.50
1964
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
64
ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
50.30
1957
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
107
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
50.30
1942
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

  1.  
151
ΣΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
51.51
1959
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
149
ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
52.10
2001
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
158
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
52.10
2001
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
150
ΜΠΩΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
52.11
1995
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
53
ΔΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
52.11
2003
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

  1.  
127
ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
52.13
1989
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
13
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
52.20
1976
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
2
ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53.30
1967
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
167
ΚΑΡΥΤΣΑ ΧΡΥΣΑ
53.30
1963
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
93
ΤΣΙΛΙΜΠΩΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
54.25
2002
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
101
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
54.26
1967
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
129
ΚΕΚΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
54.26
1963
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
141
ΜΠΑΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
54.26
1983
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
73
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
54.26
1975
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
148
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ
54.26
2002
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
173
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
55.20
2004
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
172
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
55.20
1961
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
15
ΚΟΛΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
55.30
1970
Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
156
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
55.30
1962
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
81
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55.30
1995
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
83
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
55.30
1997
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
86
ΠΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ
55.30
1998
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
164
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
55.40
1960
I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1.  
178
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
56.16
2005
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
157
ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
56.24
1962
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
121
ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
56.25
1978
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
94
ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
56.40
2001
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
57
ΣΟΜΠΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
56.40
2002
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

  1.  
161
ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
56.48
2001
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
170
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
56.48
2000
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
70
ΚΑΡΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
57.40
1995
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
142
ΖΑΦΕΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ
57.57
1986
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
162
ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
59.30
2001
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
51
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
59.34
2001
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

  1.  
130
ΚΕΚΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1.00.20
1953
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
106
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1.01.10
1990
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
59
ΤΖΟΒΟΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1.01.20
1999
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

  1.  
55
ΠΟΥΛΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
1.01.20
2001
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

  1.  
52
ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ ΜΑΙΡΗ
1.01.20
1998
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

  1.  
54
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ
1.02.22
1999
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

  1.  
50
ΑΡΓΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
1.02.22
2002
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

  1.  
177
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
1.02.49
2002
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
176
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
1.02.49
2003
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
87
ΑΥΓΕΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
1.02.49
2003
ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1.  
168
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1.03.00
1957
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
163
ΤΣΩΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
1.11.23
1970
ΟΡΕΙΒ. ΣΥΛ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1.  
125
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
1.11.29
1986
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  








Μοιραστείτε το άρθρο :

Δημοσίευση σχολίου

Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.

 
Copyright © ΑΣΤΑΚΟΣ-NEWS 2013. All Rights Reserved.
Developed by : GP-DIGITAL MEDIA