Σε τίτλους :
Αρχική » » Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τον Όμιλο του Βορρά στη Β’ Εθνική - Δείτε όλο το πρόγραμμα για τον Αίολο

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τον Όμιλο του Βορρά στη Β’ Εθνική - Δείτε όλο το πρόγραμμα για τον Αίολο

Αναρτήθηκε από Astakos-News στις Δευτέρα, 31 Αυγούστου 2015, 19:12 | 0 σχόλια

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τον Όμιλο του Βορρά στη Β’ Εθνική.

Δείτε αναλυτικά τα ζευγάρια της πρεμιέρας, αλλά κι όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2015-2016.





 
Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική – 04/10/15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣΛ 1928
ΑΕΛ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική – 11/10/15
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΓΣΛ 1928 – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΕΛ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

3η Αγωνιστική – 18/10/15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣΛ 1928
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΕΛ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

4η Αγωνιστική – 25/10/15
ΓΣΛ 1928 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΛ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

5η Αγωνιστική – 01/11/15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΕΛ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣΛ 1928

6η Αγωνιστική – 08/11/15
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΛ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΓΣΛ 1928 – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική – 15/11/15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΛ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣΛ 1928
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 22/11/15
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΕΛ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣΛ 1928

9η Αγωνιστική – 29/11/15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΕΛ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

10η Αγωνιστική – 06/12/15
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΕΛ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣΛ 1928
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 13/12/15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΛ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣΛ 1928 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 20/12/15
ΑΕΛ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣΛ 1928
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

13η Αγωνιστική – 10/01/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΕΛ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣΛ 1928 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

14η Αγωνιστική – 17/01/16
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΕΛ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣΛ 1928
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 24/01/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣΛ 1928 – ΑΕΛ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

16η Αγωνιστική – 31/01/16
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣΛ 1928 – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΕΛ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

17η Αγωνιστική – 07/02/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣΛ 1928
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΕΛ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

18η Αγωνιστική – 14/02/16
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣΛ 1928 – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕΛ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

19η Αγωνιστική – 21/02/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣΛ 1928
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕΛ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/02/16
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΕΛ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

21η Αγωνιστική – 06/03/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΕΛ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣΛ 1928

22η Αγωνιστική – 12/03/16
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΛ
ΓΣΛ 1928 – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 20/03/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕΛ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

24η Αγωνιστική – 27/03/16
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕΛ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΓΣΛ 1928

25η Αγωνιστική – 03/04/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΛ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

26η Αγωνιστική – 10/04/16
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΕΛ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΣΛ 1928
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ


27η Αγωνιστική – 17/04/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕΛ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣΛ 1928 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

28η Αγωνιστική – 24/04/16
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΕΛ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣΛ 1928
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

29η Αγωνιστική – 08/05/16
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΛ
ΓΣΛ 1928 – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

30η Αγωνιστική – 15/05/16
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕΛ – ΓΣΛ 1928
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

πηγή

 
Μοιραστείτε το άρθρο :

Δημοσίευση σχολίου

Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.

 
Copyright © ΑΣΤΑΚΟΣ-NEWS 2013. All Rights Reserved.
Developed by : GP-DIGITAL MEDIA