Πρώτη ήττα για τον Ηρακλή Αστακού με 2-1 από την Α.Ε Βάλτου - Αstakos News - Η ενημέρωση στα καλύτερά της!

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Αstakos News - Η ενημέρωση στα καλύτερά της!

Τα νέα του Αστακού και... όχι μόνο!

24 Νοεμβρίου 2014

Πρώτη ήττα για τον Ηρακλή Αστακού με 2-1 από την Α.Ε Βάλτου

Την πρώτη ήττα γνώρισε η ομάδα μας στο Χαλκιόπουλο μετά από ένα πολύ καλό παιχνίδι που διεξήχθη σε αθλητικά πλαίσια.

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας είχε κακή απόδοση με αποτέλεσμα η γηπεδούχος ομάδα να προηγηθεί στο σκορ στο 42΄ λεπτό της αναμέτρησης.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο ισοφάρισε στο 60΄λεπτό με τον ΤΡΙΑΝΤΗ Σωκράτη και εκεί που φαινόταν ότι θα προηγηθεί στο σκορ μετά από αμυντική αδράνεια η γηπεδούχος ομάδα κέρδισε πέναλτι και προηγήθηκε κερδίζοντας συγχρόνως και την αποβολή του τερματοφύλακά μας.

Κορυφαίοι για την ομάδα μας ήταν οι TAFANI O. και ΓΚΑΤΣΗΣ Ιωάννης.

Άψογη η φιλοξενία της γηπεδούχου ομάδος.

Πολύ καλή η διαιτησία των ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ και ΤΣΙΛΙΚΑ.

(ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ): ΛΙΒΑΝΗΣ Β., ΧΑΝΔΡΑΣ Δ., ΛΙΒΑΝΗΣ Π., ΓΚΑΤΣΗΣ Ι.,  ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Ι., (80΄ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΜΠΡΟΣ) ,TAFANI O., ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ Σ. (63΄AΡΓΥΡΗΣ Α.), ΛΙΒΑΝΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΖΗΣΗΣ Μ.,ΤΡΙΑΝΤΗΣ Σ.