Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!
Το "Astakos-News", το blog του Αστακού, τώρα άλλαξε διεύθυνση. Εσείς βέβαια δεν θα καταλάβετε καμία διαφορά αφού όλα είναι όπως και πριν. Το μόνο που άλλαξε είναι η ηλεκτρονική μας διεύθυνση.
Πλέον στην αναζήτηση της Google θα μας βρίσκετε ως "www.astakos-news.gr".
Βέβαια συνεχίζουν να δουλέυουν και τα links του "www.astakos-news.blogspot.com".
Συνεπώς όποιο και να πατήσετε, θα σας μεταφέρει στο "www.astakos-news.gr".
Καλή σας ανάγνωση...
Η ομάδα του Astakos-News
Το "Astakos-News", το blog του Αστακού, τώρα άλλαξε διεύθυνση. Εσείς βέβαια δεν θα καταλάβετε καμία διαφορά αφού όλα είναι όπως και πριν. Το μόνο που άλλαξε είναι η ηλεκτρονική μας διεύθυνση.
Πλέον στην αναζήτηση της Google θα μας βρίσκετε ως "www.astakos-news.gr".
Βέβαια συνεχίζουν να δουλέυουν και τα links του "www.astakos-news.blogspot.com".
Συνεπώς όποιο και να πατήσετε, θα σας μεταφέρει στο "www.astakos-news.gr".
Καλή σας ανάγνωση...
Η ομάδα του Astakos-News
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.