Νεοδημοκράτισσες και Νεοδημοκράτες, οι εσωκομματικές εκλογές της Νέας Δημοκρατίας αρχίζουν σήμερα Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2013 με την ανάδειξη Προέδρου και μελών των ΔΗΜ.Τ.Ο. και τελειώνουν με την ανάδειξη του Προέδρου της ΝΟΔΕ την Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2013.
Σας καλώ όλους σήμερα από τις 10:00π.μ. έως τις 7:00μ.μ. να προσέλθετε στις κατά τόπους Δημοτικές Επιτροπές και με την ψήφο σας να εκλέξετε τον Πρόεδρο και τα μέλη.
Οι ΔΗΜ.Τ.Ο. του Νομού μας είναι: Ξηρομέρου, Βόνιτσας, Αμφιλοχίας, Αγρινίου, Θέρμου, Μεσολογγίου, Ναυπάκτου.
Να δείξουμε με τη συμμετοχή σας για ακόμη μία φορά ότι η Νέα Δημοκρατία είναι μία Μεγάλη και Δυνατή Παράταξη.
Ο Υποψήφιος Πρόεδρος
Για την Νομαρχιακή Οργάνωση
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΓΑΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.