Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Ξηρομέρου Ερωτόκριτος Γαλούνης και ο Συνδυασμός ΔΥΝΑΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ - πρώτα ο πολίτης σας καλούν να δώσετε το παρόν στην Κεντρική Προεκλογική Ομιλία που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή ώρα 21.00 στο Εκλογικό Κέντρο του Αστακού.
Θα είμαστε ΟΛΟΙ εκεί! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για ένα ΔΥΝΑΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ!
Θα είμαστε ΟΛΟΙ εκεί! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για ένα ΔΥΝΑΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.