Η παράταξη "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ" με υποψήφιο Δήμαρχο τον Αναστάσιο Κατσιπάνο προσκαλεί όλους τους Ξηρομερίτες στο εκλογικό κέντρο Φυτειών την Παρασκευή 16 Μαϊου και ώρα 20:00.
Η ώρα της αλήθειας έφτασε. Ας ξεδιπλώσουμε τα χαρτιά μας με καθαρές κουβέντες σε μια ομιλία που θα πούμε λίγα και καλά, για το τι έχει γίνει μέχρι τώρα και το τι ευελπιστούμε να γίνει.
Με σεβασμό στον πολίτη.
Η ώρα της αλήθειας έφτασε. Ας ξεδιπλώσουμε τα χαρτιά μας με καθαρές κουβέντες σε μια ομιλία που θα πούμε λίγα και καλά, για το τι έχει γίνει μέχρι τώρα και το τι ευελπιστούμε να γίνει.
Με σεβασμό στον πολίτη.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.