Θερμή υποδοχή επιφύλαξαν οι κάτοικοι των Τοπικών Κοινοτήτων Αγραμπέλου, Χρυσοβίτσας και Προδρόμου στην υποψήφια Δήμαρχο Ξηρομέρου κ. Ντίνα Σαμαρά, η οποία επισκέφτηκε τα τρία χωριά συνοδευόμενη από πολλούς υποψηφίους του συνδυασμού της.
Το Ξηρόμερο από άκρη σε άκρη στέλνει μήνυμα νίκης.
Δείτε φωτογραφίες:
Το Ξηρόμερο από άκρη σε άκρη στέλνει μήνυμα νίκης.
Δείτε φωτογραφίες:
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.