Σε οικογενειακό κλίμα και παρουσία σημαντικών προσωπικοτήτων από την ευρύτερη περιοχή, τελέστηκε ο αγιασμός του Αιόλου Αστακού για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017.
Οι παίκτες, το τεχνικό επιτελείο και όλο το staff αγιάστηκαν απ' τον πατέρα Δημήτριο Τέγα, υπό το βλέμμα του προέδρου Απόστολου Πανταζή, του ΔΣ της ομάδας, καθώς και: του δημάρχου Ξηρόμερου, Ερωτόκριτου Γαλούνη, των αντιδημάρχων Κώστα Λαϊνα, Θόδωρου Λιβάνη, του οικογενειακού γιατρού και δημοτικού συμβούλου Ιωάννη Τριανταφυλλάκη και της προέδρου του ΝΑΟΑΣ: Πανωραίας Πανταζή.
πηγή
Οι παίκτες, το τεχνικό επιτελείο και όλο το staff αγιάστηκαν απ' τον πατέρα Δημήτριο Τέγα, υπό το βλέμμα του προέδρου Απόστολου Πανταζή, του ΔΣ της ομάδας, καθώς και: του δημάρχου Ξηρόμερου, Ερωτόκριτου Γαλούνη, των αντιδημάρχων Κώστα Λαϊνα, Θόδωρου Λιβάνη, του οικογενειακού γιατρού και δημοτικού συμβούλου Ιωάννη Τριανταφυλλάκη και της προέδρου του ΝΑΟΑΣ: Πανωραίας Πανταζή.
πηγή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.