Με μια νίκη και μια ήττα συνέχισαν τις υποχρεώσεις τους τα αγωνιστικά τμήματα του συλλόγου μας.
Στο ΔΑΚ Αστακού το Μίνι 2006 επικράτησε του αντίστοιχου τμήματος της Πας Ναυπάκτου με σκορ 60-53.
Αντίθετα το Παιδικό μας τμήμα ηττήθηκε στο ΔΑΚ Μεσολογγίου από το αντίστοιχο τμήμα του Χαρ. Τρικούπη με σκορ 79-34.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.
Ειδήσεις και θέματα από τον Αστακό, την ευρύτερη περιοχή του Ξηρομέρου, την υπόλοιπη Ελλάδα και τον Κόσμο! Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα!
FACEBOOK- KANTE LIKE ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ
FAMILY KIDS TV - ΝΕΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ
FAMILY KIDS TV - ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
Ανακαλύψτε έναν κόσμο γεμάτο παραμύθια και εκπαιδευτικά βίντεο για τους μικρούς μας φίλους!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.