Το Δ.Σ. του Συλλόγου Απανταχού Αστακιωτών εκφράζει τα θερμά του συγχαρητήρια στο αγαπητό φίλο Αστακιώτη και μέλος του Συλλόγου μας Φώτη Καϋμενάκη για την επανεκλογή του στο Δ.Σ. της Ελληνικής Ομοσπονδίας Άρσης Βαρών (Ε.Ο.Α.Β.).
Ευχόμαστε καλή επιτυχία στην συνέχεια του έργου του και προσδοκούμε στην πολύτιμη συνδρομή του στις προσπάθειες του Συλλόγου Απανταχού Αστακιωτών για την ανάδειξη του Αστακού σε Ολυμπιακή Πόλη.
Χρήστος Μπόνης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.
Ειδήσεις και θέματα από τον Αστακό, την ευρύτερη περιοχή του Ξηρομέρου, την υπόλοιπη Ελλάδα και τον Κόσμο! Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα!
FACEBOOK- KANTE LIKE ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ
FAMILY KIDS TV - ΝΕΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ
FAMILY KIDS TV - ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
Ανακαλύψτε έναν κόσμο γεμάτο παραμύθια και εκπαιδευτικά βίντεο για τους μικρούς μας φίλους!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.