Μετά την πρόταση του δημάρχου μας Γιάννη Τριανταφυλλάκη, συστρατεύομαι στην προσπάθεια της παράταξης. Χωρίς να παραγνωρίζω τις αντικειμενικές δυσκολίες των εποχών, δέσμευσή μου είναι να αγωνιστώ για την Κοινότητά μου, το Στρογγυλοβούνι, ως υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας.
Με σεβασμό και εκτίμηση σε όλους τους συγχωριανούς μου ζητάω την στήριξη τους.
Κοσσόβας Δημήτριος του Γερασίμου
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.