Ανακοίνωση υποψηφιότητας Ερασμίας (Έρης) Κουτρούμπα, με το συνδυασμό του Δημάρχου Γιάννη Τριανταφυλλάκη (γενικό της Δ.Ε. Φυτειών).
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ
Αγαπητοί συνδημότες,
μετά την πρόταση του Δημάρχου μας Γιάννη Τριανταφυλλάκη, αποφάσισα να στηρίξω και εγώ με τη σειρά μου την προσπάθεια που ξεκίνησε πριν τέσσερα χρόνια και έχει αποδώσει καρπούς. Δουλειά με σχέδιο και αποτέλεσμα. Το οφείλουμε στο τόπο μας και στα παιδιά μας.
Έχουμε να κάνουμε πολλά.
Με εκτίμηση
Κουτρούμπα Ερασμία (Έρη) του Ηλία
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος ΔΕ Φυτειών
Εκπαιδευτικός
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.