Ο Δήμος Ξηρομέρου προτίθεται να συστήσει Εθελοντική Ομάδα Πολιτικής Προστασίας, με σκοπό την πρόληψη και αντιμετώπιση φυσικών καταστροφών.
Εφόσον επιθυμείτε να ενταχθείτε στην Εθελοντική Ομάδα Πολιτικής Προστασίας του Δήμου μας, μπορείτε να συμπληρώσετε εντός 10 ημερών από σήμερα, την σχετική αίτηση που επισυνάπτεται παρακάτω, σημειώνοντας κάθε άλλη πρόσθετη σχετική πληροφορία που κρίνετε απαραίτητη, και να την αποστείλετε ηλεκτρονικά στο e-mail: koinofelisxiromerou2019@gmail.com ή εναλλακτικά να την υποβάλλετε στην Κοινωφελή Επιχείρηση κατά τις εργάσιμες ώρες.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε στο: 6986605117 και 2646041482.
ΕΚ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
- ΑΙΤΗΣΗ-ΓΙΑ-ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ-ΕΘΕΛΟΝΤΗ.pdf
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.