Στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ Ναυπάκτου που πρόσφερε τις πρώτες βοήθειες στους ελαφρά τραυματίες και στην συνέχεια τους μετέφερε στο νοσοκομείο Άγιος Ανδρέας Πατρών.
Στο σημείο έσπευσε η τροχαία και η πυροσβεστική Ναυπάκτου, που έχει σταθμό στην Κλόκοβα.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.