ΛΟΥΤΡΑ ΠΟΖΑΡ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ - ΕΔΕΣΣΑ - ΝΑΟΥΣΑ
Όσον αφορά την εκδρομή που θα πραγματοποιηθεί στις 2-3 Δεκέμβρη, σας ενημερώνουμε ότι η ώρα αναχώρησης θα είναι το ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ στις 5:00 π.μ. από την πλατεία Αγίου Νικολάου.
Θα ακολουθήσει στάση στον Παλαιό Άγιο Αθανάσιο για καφέ, επίσκεψη στα Λουτρά Πόζαρ και γεύμα για όσους επιθυμούν, αναχώρηση για Βέροια για το ξενοδοχείο και νυχτερινή έξοδος.
Την δεύτερη μέρα θα γίνει επίσκεψη την Έδεσσα και στη Νάουσα.
*ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΤΗΛΕΦΩΝΑ– ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ:
ΓΙΑΝΝΑ ΡΕΠΑΝΗ ΖΟΥΛΑ : 6944 613595
ΠΗΓΗ ΓΡΥΛΛΙΑ: 6945 774595
Το Δ.Σ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.