Ο Δήμος Ξηρομέρου και η Κοινότητα Αστακού, σας προσκαλούν να παραβρεθείτε τη Κυριακή 31 Δεκεμβρίου και ώρα 8:00 μ.μ. στην πλαζ του Αστακού, σε μία "Νύχτα ευχών", όπου όλοι μαζί θα αποχαιρετίσουμε το 2023, αναμένοντας ένα φωτεινό 2024, με υγεία και ευτυχία για όλο τον κόσμο.Δεκάδες φαναράκια θα ανάψουν και θα αφεθούν στον ουρανό του Αστακού, συνοδεία των καλύτερων ευχών μας για ένα νέο καλύτερο χρόνο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.