Ο Σύλλογος Εργαζομένων Ο.Τ.Α. Νομού Αιτωλοακαρνανίας στηρίζει την συγκέντρωση διαμαρτυρίας που πραγματοποιείται την Τρίτη, 30/01/2024 και ώρα 10:00 π.μ. έξωθεν του Δικαστικού Μεγάρου Αγρινίου, για την επιχειρούμενη υποβάθμιση και σταδιακή κατάργηση του Πρωτοδικείου μας και τη μεταφορά του στο Πρωτοδικείο Μεσολογγίου και καλεί τα μέλη του να συμμετέχουν σε αυτή.
ΤΟ ΔΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.