Ενημερώνουμε τους κατοίκους του Ξηρομέρου και ιδιαίτερα αυτούς των Φυτειών, ότι την Τρίτη 16 Ιανουαρίου θα έχουμε δοκιμαστική λειτουργία - ήχηση σειρήνων στις Φυτείες. Η ενημέρωση γίνεται προς αποφυγή πρόκλησης σύγχυσης και πανικού.
ΕΚ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.