Την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου ο Σύλλογός μας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του στο ΔΑΚ Αστακού παρουσία των γονιών των παιδιών, του Προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου Κώστα Μπαμπούρη, του αντιδημάρχου Λευτέρη Μάντζαρη και της εντεταλμένης συμβούλου Δήμου Ξηρομέρου Άρτεμης Τσόμπου.
Την βασιλόπιτα ευλόγησαν ο Πανοσιολογιότατος Πατέρας Δαβίδ Μπαζούλας και ο Αιδεσιμότατος Πατέρας Δημήτριος Τέγας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.