Το Διοικητικό Συμβούλιο και τα μέλη του Συλλόγου Γυναικών Αστακού εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην Πρόεδρο του Συλλόγου κα Ιωάννα Ρεπάνη Ζούλα για την απώλεια του πολυαγαπημένου της αδερφού Ιωάννη, γυμναστή και αγιογράφο.
Ο Κύριος ας δίνει δύναμη και υπομονή στην οικογένεια και τους οικείους του.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.