Ενημερώνουμε όλους τους ενδιαφερόμενους, ότι η Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στις συζητήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο πλαίσιο της 2ης ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ, το Σάββατο, 8 Ιουνίου 2024 στο Κεφαλόβρυσο Αιτωλικού.
ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ:
- Πρόγραμμα Ημερίδα ΠΑΑ.pdf
Ώρα προσέλευσης: 19.30 - Ώρα έναρξης: 20.00.
ΕΚ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ:
- Πρόγραμμα Ημερίδα ΠΑΑ.pdf
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.