Αξιότιμε πρόεδρε του Λιμενικού Ταμείου Ξηρομέρου κ. Γιώτη, Αξιότιμε πρόεδρε της Ελάσσονος αντιπολίτευσης κ. Γαλούνη, Αξιότιμο σώμα του Λιμενικού Ταμείου Ξηρομέρου, δια της παρούσης ηλεκτρονικής επιστολής μου θα ήθελα να σας κάνω γνωστό ως προς την πρόθεση μου να παυθώ από Αναπληρωματικό Μέλος του Δ.Λ.Τ.Ξ και θα σας παρακαλέσω να προβείτε σε ότι ο νόμος ορίζει για την αντικατάσταση μου δια λόγους προσωπικούς!
Εύχομαι καλή επιτυχία αμφότερα των πλευρών στο έργο σας !
ΜΠΟΥΡΗΣ Γ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Ε.Ν
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.