Καταργούνται σύμφωνα με πληροφορίες οι ΔΟΥ Αστακού, Βόνιτσας, Θέρμου, ίσως και της Αμφιλοχίας. Οι υπάλληλοι θα μετατεθούν στις ΔΟΥ Αγρινίου, Μεσολογγίου και Ναυπάκτου.
Σήμερα στο Νομό Αιτωλοακαρνανίας λειτουργούν επτά ΔΟΥ: Αστακού, Αγρινίου, Μεσολογγίου, Ναυπάκτου, Αμφιλοχίας, Βόνιτσας και Θέρμου. Από αυτές, οι τρεις πρώτες είναι Διευθύνσεις (Α΄ Τάξη) και οι υπόλοιπες είναι Τμήματα (Β΄ Τάξη).
Σήμερα στο Νομό Αιτωλοακαρνανίας λειτουργούν επτά ΔΟΥ: Αστακού, Αγρινίου, Μεσολογγίου, Ναυπάκτου, Αμφιλοχίας, Βόνιτσας και Θέρμου. Από αυτές, οι τρεις πρώτες είναι Διευθύνσεις (Α΄ Τάξη) και οι υπόλοιπες είναι Τμήματα (Β΄ Τάξη).
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.