ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το Δ.Σ του συλλόγου γυναικών Αστακού καλεί τα παιδιά από 12 έως 18 ετών που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στην θεατρική ομάδα του κ. Λάμπρου Πιτσούλια να προσέλθουν την Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου και ώρα 7 το απόγευμα στο στέκι του συλλόγου.
Το θέατρο αποτελεί σπουδαία καλλιτεχνική δραστηριότητα και πρέπει να συνεχισθεί.
Το Δ.Σ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.