Ο Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Αστακού σας προσκαλεί σε ένα εντυπωσιακό τριήμερο Ιστιοπλοΐας από 25 εως 28 Οκτωβρίου,υπο την αιγίδα της Ελληνικής Ιστιοπλοΐκης Ομοσπονδίας.
Σκάφη τύπου optimist, όμιλοι και αθλητές απ' ολη την Ελλάδα θα γεμίσουν τον κόλπο του Αστακού, προσφέροντας μοναδικές εικόνες και πλούσιο θέαμα.
Ελάτε να γνωρίσετε τον συναρπαστικό κόσμο της Ιστιοπλοΐας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.