Ο πρώην Δήμαρχος Αστακού κ.Παναγιώτης Στάικος, με αφορμή σχόλιο σε άρθρο του που δημοσιεύτηκε στο blog "xiromeronews", αναφορικά με τις ιχθυοκαλλιέργειες απαντά τα εξής:
Αγαπητέ φίλε,
στο σχόλιο σας για τα εγκαίνια γράφετε επί λέξη:
"ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΣΑ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ. Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΣΤΑΤΩΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΛΑ Η ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ-ΔΗΛΩΣΗ."
Ε λοιπόν τη θέση μου για τις ιχθυοκαλλιέργειες την έχω εκφράσει επανειλημμένα μέσα από τα Blogs της περιοχής και είναι η ίδια με αυτή που είχα και όταν ήμουν Δήμαρχος Αστακού, γιατί απλά αγαπάω και εγώ τον τόπο μας όπως και εσείς και επιπλέον δεν χρωστάω γραμμάτια σε κανέναν και είναι από τότε η δημιουργία ιχθυοκαλλιεργητικού πάρκου από τον Άγιο Παντελεήμονα στο Πλατυγιάλι μέχρι τις εκβολές του Αχελώου, όπου θα μεταφερθούν όλες οι μονάδες.
Όσο για την υπογραφούλα που λέτε, ήταν υπογραφή ευθύνης και ήταν από τις πρώτες που μπήκαν και στους δύο ιστότοπους και έλαβα και το ευχαριστήριο e-mail, το οποίο παραθέτω:
Αγαπητέ φίλε,
στο σχόλιο σας για τα εγκαίνια γράφετε επί λέξη:
"ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΣΑ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ. Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΣΤΑΤΩΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΛΑ Η ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ-ΔΗΛΩΣΗ."
Ε λοιπόν τη θέση μου για τις ιχθυοκαλλιέργειες την έχω εκφράσει επανειλημμένα μέσα από τα Blogs της περιοχής και είναι η ίδια με αυτή που είχα και όταν ήμουν Δήμαρχος Αστακού, γιατί απλά αγαπάω και εγώ τον τόπο μας όπως και εσείς και επιπλέον δεν χρωστάω γραμμάτια σε κανέναν και είναι από τότε η δημιουργία ιχθυοκαλλιεργητικού πάρκου από τον Άγιο Παντελεήμονα στο Πλατυγιάλι μέχρι τις εκβολές του Αχελώου, όπου θα μεταφερθούν όλες οι μονάδες.
Όσο για την υπογραφούλα που λέτε, ήταν υπογραφή ευθύνης και ήταν από τις πρώτες που μπήκαν και στους δύο ιστότοπους και έλαβα και το ευχαριστήριο e-mail, το οποίο παραθέτω:
Signature
Receipt
Dear ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ ( Πρώην ΔΗΜΑΡ&Chi,
Your Signature
Receipt from GoPetition
Thank you for signing the petition entitled Όχι στην ζώνη ιχθυοκαλλιεργειών Α3. Say NO to the A3 zone of fish farms (aquaculture). This email acts as your signature receipt.
According to
GoPetition’s terms, we have sent you this one-off email (signature receipt) for
your records to confirm that you have signed the petition.
No further
action is required by you.
While no action
is required by you, GoPetition wishes to inform you that you can manage your
signature data in a variety of ways.
You have the
OPTION of signing up (joining) with GoPetition. If you wish to sign up, you will
join a global community for change and be able to:
If you have
joined (signed up) previously, you may also access these features if you have a
verified account with GoPetition (if you have not verified simply follow the
instructions in your Control Panel at GoPetition). If you have not signed up,
and you wish to take advantage of the features listed above, simply join now, verify your
membership, log in, and click on “My Signatures” (Control Panel) to manage your
signature data (as your signature will be available for management when you join
and verify your GoPetiton account).
You may also wish to sponsor the petition you have signed at the link here. Sponsored petitions are given priority in one or more of our featured or sponsored list networks. This gives excellent campaign and/or search engine exposure for your cause.
To stay in touch
with GoPetition you can get our news feed on twitter and follow us
on facebook.
Please be assured that this email is a one-off email receipt for your signature and you have NOT been placed on any ongoing email list. You will only receive communication from us again if you opt-in to such communication.
The membership
services offered in this email are optional and no further action is required by
you unless you wish to sign up or sponsor your
cause.
Yours Sincerely, The GoPetition Team This email is a one-off email receipt. You have NOT been placed on any email list. You will not receive any other email communication from GoPetition. You will only receive communication from us again if you opt-in to such communication. If you did not sign the petition but received this email, then someone may have used your email address. GoPetition cannot control the behaviour of others. You have not been spammed by us or added to any mailing list. | ||||
Helpful
links:
| ||||
· Site Map
| ||||
| ||||
UNSUBSCRIBE
INSTRUCTIONS: You do NOT need to unsubscribe from this email or emails like this
because this email is a ONE-OFF email sent according to our Terms for your
benefit to provide a record of your signature or other important
information.
Copyright © 2013 GoPetition. All Rights Reserved.
Όπως
βλέπετε καλέ μου φίλε, είμαι σαφέστατος και λειτουργώ με υπευθυνότητα και συνεπεία διαχρονική, γιατί αγαπώ
τον τόπο μου και δεν χρωστάω τίποτα σε κανέναν, παρά μόνο στους πολίτες
που μου εκφράζουν την εμπιστοσύνη και την αγάπη
τους. Το
τηλέφωνό μου είναι γνωστό και θα χαιρόμουν να με πάρετε τηλέφωνο για να μιλήσουμε για ότι
θέλετε.
Αστακός
6/11/2013
Ευχαριστώ
για την φιλοξενία
Dr
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ
Πρώην
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
|
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.