Όλα τα ονόματα των υποψηφίων του Συνδυασμού «Δυνατό Ξηρόμερο - Πρώτα ο Πολίτης» - ΑΣΤΑΚΟΣ NEWS - Για να τα ξέρετε όλα!

Breaking

ΑΣΤΑΚΟΣ NEWS - Για να τα ξέρετε όλα!

Όλα τα νέα του Αστακού και... όχι μόνο!

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ

Post Top Ad

Post Top Ad

Κυριακή, 5 Μαΐου 2019

Όλα τα ονόματα των υποψηφίων του Συνδυασμού «Δυνατό Ξηρόμερο - Πρώτα ο Πολίτης»



Κυριακή 05/05/2019 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 

Κατατέθηκε χθες Σάββατο 4 Μαϊου 2019 στο Πρωτοδικείο Μεσολογγίου το Ψηφοδέλτιο ΝΙΚΗΣ του Συνδυασμού μας «ΔΥΝΑΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ, Πρώτα ο Πολίτης» με Επικεφαλής τον Ερωτόκριτο Γαλούνη.


Υποψήφιος Δήμαρχος 

ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του Παναγιώτη 


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Αλυζίας:

1. Βέρρη – Παπαϊωάννου Ιωάννα του Βασιλείου
2. Κακούρης Ηλίας του Φωτίου
3. Καραπιπέρη – Λεκατσά Δήμητρα του Νικολάου
4. Κράββαρης Σπυρίδων του Λάμπρου
5. Λιοπύρη Δήμητρα του Περικλή
6. Λυγκώνης Ανδρέας του Ευαγγέλου (Κυμάτος)
7. Νικολέ – Καϋμενάκη Κωνσταντίνα του Δημητρίου
8. Παβέλης Γεώργιος του Περικλή
9. Παληογιάννη Κωνσταντίνα του Θεοδώρου
10. Ρετούλης Θωμάς του Ιωάννη
11. Χανδάκιας Ιωάννης του Σπυρίδωνος (Φατσέας)


Εκλογική Περιφέρεια Αστακού:

1. Βλαχοπάνου Κατίνα του Βασιλείου
2. Γεωργούλας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
3. Γκάτσης Ηλίας του Ελευθερίου
4. Δουρούκη Ευσταθία του Παναγιώτη
5. Καλλισώρας Νικόλαος του Γεωργίου
6. Καρανίκα – Σαμψών Μαρία του Χρήστου
7. Καρφής Θωμάς του Βάγια
8. Καϋμενάκης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
9. Κουγιανού – Καλούδη Δήμητρα του Κωνσταντίνου
10. Κυριάκος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
11. Λιάλιου – Στεργιάτου Βασιλική του Γερασίμου
12. Λιβάνης Θεόδωρος του Παναγιώτη
13. Μανδύλης Βασίλειος του Γεωργίου
14. Μίχας Λεωνίδας (Νίδας) του Χρήστου
15. Μπαμπούρης Θεόδωρος του Πανογιώργη
16. Μπαρμπαρούσης Ιωάννης του Ηλία
17. Ναούμης Νικόλαος του Ευθυμίου
18. Πανταζής Απόστολος του Νικολάου
19. Πούλιου Ελένη του Γερασίμου
20. Σταρίδα Βασιλική του Κωσταγιάννη
21. Τέζα - Παπαγιανννοπούλου Ευσταθία του Γεράσιμου
22. Τόντου Διονυσία (Ντενίς) του Ευαγγέλου
23. Τσάρκος Βασίλειος του Ιωάννη


Εκλογική Περιφέρεια Φυτειών:

1. Βραχάς Παναγιώτης του Σπυρίδωνος
2. Γαζέτας Παναγιώτης του Σωκράτη
3. Γκούμας Γεώργιος του Βασιλείου
4. Κουτρούμπα Ερασμία (Έρη) του Ηλία
5. Μαλιγιάννη - Λιάμη Αλεξάνδρα του Αγγέλου
6. Μαρκή Δήμητρα του Ιωάννη
7. Σαλτογιάννης Χρήστος του Γεωργίου
8. Τσιλίκη Διαμάντω (Μαντώ) του Σπυρίδωνος


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.

Post Top Ad

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ