Θέλουμε να εκφράσουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια για τον θάνατο του συμπατριώτη μας από τις Φυτείες, πρώην Δημοτικού Συμβούλου Ξηρομέρου κ. Παντελή Ψηλού.
Τα θερμά μας συλλυπητήρια και σε όλους τους οικείους του, να ζήσετε να τον θυμάστε.
Ο Δήμαρχος Ξηρομέρου
Ιωάννης Τριανταφυλλάκης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.