Καλωσορίζω στον συνδυασμό μας ΞΗΡΟΜΕΡΟ ΝΕΑ ΜΕΡΑ - ΚΑΘΑΡΑ ΧΕΡΙΑ την κ. Βλαχοπάνου Σοφία του Αριστοτέλη από το Βασιλόπουλο Ξηρομέρου.
Η Σοφία γεννήθηκε και μεγάλωσε στο Βασιλόπουλο Ξηρομέρου.
Η Σοφία είναι παντρεμένη και μητέρα δύο παιδιών.
Η Σοφία είναι απόφοιτος ΤΕΙ Καβάλας τμήμα Βιομηχανικής Πληροφορικής και εργάζεται ως ιδιωτικός υπάλληλος.
Θέλω να ευχαριστήσω την Σοφία για τη δύσκολη απόφαση της να είναι δίπλα μου και να στηρίξει τη γενναία απόφαση που πήραμε. Σοφία, σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις ένα τίμιο και ειλικρινή αγώνα.
Η Σοφία είναι απόφοιτος ΤΕΙ Καβάλας τμήμα Βιομηχανικής Πληροφορικής και εργάζεται ως ιδιωτικός υπάλληλος.
Θέλω να ευχαριστήσω την Σοφία για τη δύσκολη απόφαση της να είναι δίπλα μου και να στηρίξει τη γενναία απόφαση που πήραμε. Σοφία, σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις ένα τίμιο και ειλικρινή αγώνα.
Παίρνουμε την κατάσταση στα χέρια μας και σας καλούμε να πράξετε το ίδιο.
Σ' ευχαριστώ από καρδιάς.
Σ' ευχαριστώ από καρδιάς.
Υποψήφιος Δήμαρχος Ξηρομέρου
Αλέξανδρος Σάββας
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.