Το Γραφείο Τύπου του συνδυασμού «ΞΗΡΟΜΕΡΟ ΝΕΑ ΜΕΡΑ-ΚΑθΑΡΑ ΧΕΡΙΑ» ανακοινώνει ότι:
Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Ξηρομέρου Αλέξανδρος Σάββας θα μιλήσει στους ετεροδημότες της Αθήνας την Κυριακή 01/10/2023 και ώρα 11:30 πμ.
Η προεκλογική ομιλία θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Amalia hotel, οδός Λεωφ.Βασιλίσσης Αμαλίας 10, Αθήνα. (Στάση μετρό Σύνταγμα - Στάση τραμ Σύνταγμα).
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.