Η Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Ξηρομέρου και ο Σύλλογος γυναικών Αστακού, ευχαριστούν θερμά για την προσφορά σε τρόφιμα τους παλαίμαχους Νεοχωρίου και τους επίλεκτους παλαιούς ποδοσφαιριστές του Δήμου Ξηρομέρου, που με την ενέργεια αυτή ενίσχυσαν το φιλανθρωπικό μας έργο.
Η πράξη αυτή ας γίνει παράδειγμα για όλους!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.