Θετικό είναι το αποτύπωμα της συνάντησης του προέδρου της Ένωσης Ξενοδόχων Αιτωλοακαρνανίας Βασίλη Τσάρκου και της γραμματέως Νίκης Φλώρου με την πρόεδρο του Ελληνικού Οργανισμού Τουρισμού κα Άντζελα Γκερέκου, σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση.
Η συνάντηση έλαβε χώρα την Τετάρτη (24/1), στην έδρα του Οργανισμού στην Αθήνα.
Συζητήθηκαν, μεταξύ άλλων, θέματα που άπτονται της ανάπτυξης του τουρισμού στην περιοχή της Αιτωλοακαρνανίας και της ανάδειξης των τεράστιων φυσικών συγκριτικών πλεονεκτημάτων του νομού.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.