για τον θάνατο του πρώην Δημάρχου Κώστα Ρεπάσου
Ο Κώστας Ρεπάσος υπηρέτησε την τοπική κοινωνία με πάθος, ήθος και εντιμότητα, κι εκείνη του το ανταπέδωσε, εκλέγοντάς τον δύο φορές Δήμαρχο Ιερής Πόλης Μεσολογγίου.
Εκφράζουμε θερμά συλλυπητήρια.
Σχετικά με το Astakos-News
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.