ΣΥΝΔΗΜΟΤΗ ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ ΣΟΥ
Τώρα όμως πρέπει να σταθείς στο ύψος των περιστάσεων με ευθύνη και υπευθυνότητα. Δεν πρέπει να ξεχάσεις τον χρόνιο μαρασμό και την εγκατάλειψη του τόπου σου...
Λίγες μέρες έμειναν για τις Δημοτικές εκλογές και η πίεση που ασκείται, είναι μεγάλη. Χρηματισμός, ρουσφέτια, στημένα γκάλοπ, υπόγειες δεσμεύσεις κ.α.
Τώρα όμως πρέπει να σταθείς στο ύψος των περιστάσεων με ευθύνη και υπευθυνότητα. Δεν πρέπει να ξεχάσεις τον χρόνιο μαρασμό και την εγκατάλειψη του τόπου σου...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.