Παραβρεθηκαν στην εκδηλωση οι Παναγιωτης Λαφαζανης, Νικος Τοσκας(πρ, Υφυπ. Προστασιας του Πολιτη), Φωτης Καυμενακης(μελος της Ελληνικης Ολυμπιακης Επιτροπης), Αλεκος Σαββας(Υποψηφιος Δημαρχος Ξηρομερου, πρ.προεδρος Εφετων) Πανος Χολης (Προεδρος ΠΑΝΣΥ).
Φωτογραφίες από την πρώτη συνάντηση:
Φωτογραφίες: Χρήστος Μπόνης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.