Πρόταση για τέσσερις (4) παραλίες του Δήμου Ξηρομέρου, για εκμίσθωση με πλειοδοτική δημοπρασία από την Κτηματική Υπηρεσία.
Τέσσερις (4) παραλίες του Δήμου Ξηρομέρου θα διατεθούν για εκμίσθωση, με πλειοδοτική δημοπρασία από την Κτηματική Υπηρεσία (άρθρ. 10 παρ. 1 του Ν. 5092/2024).
Πρόκειται για τις παραλίες:
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους από τους διαχειριστές του Astakos-News. Υβριστικά σχόλια ή σχόλια που δεν έχουν σχέση με το παραπάνω άρθρο, δεν θα δημοσιεύονται. Τα σχόλια και τα κείμενα των αναγνωστών εκφράζουν τους ίδιους και δεν υιοθετούνται κατ' ανάγκη από την παρούσα ιστοσελίδα.